Saturday, April 15, 2017

BITVA O BRNO : ŠTATL BOWL - ALLIGATORS VS SÍGRS 21:21

Velký pátek byl opravdový svátek pro fanoušky amerického fotbalu. Sebevědomí Aligátoři, byli naprosto zaskočeni v první půli Sígrama, kteří díky dvoum TD vedli 13:0. Vypadalo to na velké překvapení hned v prvním kole 2hé ligy ČAAF. Ale Aligátoři se probrali a naprosto drtili soupeře v druhé půli. Nejen že vyrovnali, ale dokonce šli do vedení a vypadalo to na jasnou výhru. Pár sekund před koncem ale přišlo drama jak ze Super Bowlu. na 4 down neuvěřitelným pasem se sígři posunuli na 1vní down a vzápětí si doběhli pro TD. Ale aby srovnali na 21:21 potřebovali 2 bodovou konverzi. A i ta se povedla. Neskutečné drama vyvrcholilo obrovskou melou a i pár zraněnými. Ale výsledné skóre se nezměnilo. Úžasný zápas a perfektní podívaná a oslava velikonoc.